Brutal Age: Horde İnvasion

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 64,05 MB
  • Version 0,0,59
  • Dil Türkçe
  • Firma tap4fun
Büyük şef olarak kabileni genişlet, besle, hayatta tut.

 Brutal Age: Horde İnvasion, Android işletim sistemine sahip telefon ve tabletlere ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir MMO strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda bir kabile şefi oluyor ve insanlarımızı hayatta tutmaya, yiyecek yemek ve yatacak yer vermeye çalışıyoruz. Bunların yanı sıra diğer oyunculardan gelecek olan saldırılara karşı kabilemiz için savaşacak askerler yetiştiriyoruz. 

 Oyunda PvE ve PvP olarak iki farklı mod bulunuyor. Bunlar arasında en zevkli olanı kuşkusuz PvP, bu modda dünyanın her yerinden oyuncular ile karşı karşıya savaşmaktayız. Oyunda ittifak kurup arkadaşlarınızla birlikte zevkli vakit geçirebilirsiniz.

 Brutal Age: Horde İnvasion'u  diğer MMO strateji oyunlarından ayıran özelliği oyun atmosferini değiştirebilmeniz. Şöyle ki oyunda belirli bir seviyeye geldiğiniz de toprak araziyi dağlık bir bölge veya dağlık bir bölgeyi bataklık bir yere çevirebiliyorsunuz.

 Sonuç olarak Brutal Age: Horde İnvasion oyunu görselliği ve oynanışı ile göz dolduruyor. Siz de Google Play Store'dan hemen indirip bu heyecana ortak olabilirsiniz.

Brutal Age: Horde İnvasion indir
DİĞER SÜRÜMLER